Regulamin

CHICAGOWIAK.COM – serwis ogloszeniowo-reklamowy prowadzony w jezyku polskim, ktorego celem jest przekaz informacji poprzez umieszczanie przez Uzytkownikow ogloszen w wybranej kategorii oraz promowanie polskiego biznesu za pomoca roznego rodzaju powierzchni reklamowych dostepnych w serwisie.

Operatorem serwisu jest Chicagowiak LLC.

Uzytkownikiem jest kazda Osoba Prywatna lub Firma ktora umieszcza ogloszenie lub reklame.

Zasady ogólne
 1. W serwisie Chicagowiak zezwala sie na zamieszczania ogloszen zgodnych z litera prawa federalnego, stanowego, lokalnego oraz nie kolidujacych z ogolnie przyjetymi normami spoleczno-obyczajowymi. 
 2. Serwis Chicagowiak prosi o nieumieszczanie ogloszen o tresci wulgarnej i ekspansywnej wobec osob trzecich, ogloszen wywolujacych oburzenie, klamliwych i oczerniajacych, nawolujacych do lamania prawa, przemocy itp.
 3. Operator nie odpowiada za tresc publikowanych ogloszen, ani za ewentualne konsekwencje czy wynikajace z nich szkody.
 4. Wszystkie ogloszenia moga byc zamieszczane w jezyku polskim (bez uzycia polskich znakow) lub w jezyku angielskim.
 5.  Użytkownik publikuje w serwisie Chicagowiak wszelkie treści i materiały wyłącznie na własną odpowiedzialność - serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za materiały, treści i wiarygodność danych osobowych zamieszczonych przez użytkowników.
 6. Ogłoszenia mogą być zamieszczane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
 7. Uzytkownik zapewnia, że podane przez niego treści i dane w ogłoszeniu nie będą nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd, nie będą naruszać praw osób trzecich.
 8. Ogłoszenia należy umieszczać w odpowiednich kategoriach stosownie do ich treści - w innym przypadku ogłoszenie zostanie usunięte przez Operatora bez powiadamiania autora ogłoszenia.
 9. Serwis zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogloszenia oraz dokonywania zmian w jego tresci. Zasady publikowania ogloszen moga ulec zmianom bez podania przyczyny jak i wczesniejszych zapowiedzi Operatora.
 10. W kazdym ogloszeniu za wyjatkiem podkategorii “towarzyskie” nalezy umiescic aktualny numer telefonu z USA.
  • zachowanie osób umieszczających oferty w serwisie;
  • oferowane przez nich towary i usługi;
  • roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu;
  • zgodnością usług i towarów z opisem;
  • prawdziwość danych zawartych w ogłoszeniach.
 11. Uzytkownik zamieszczajac ogloszenie w serwisie www.chicagowiak.com wyraza zgode na wykorzystywanie adresu e-mail, pozostawionego w formularzu zgloszeniowym jako e-mail kontaktowy, w celach marketingowych i informacyjnych, a w szczegolnosci wyraza zgode na otrzymywanie:
  • komunikatow lub informacji od Chicagowiak LLC lub innych podmiotow (za wiedza i wyrazna zgoda Chicagowiak LLC)
  • informacji dotyczacych produktow lub uslug Chicagowiak LLC lub innych podmiotow (za wiedza i wyrazna zgoda Chicagowiak LLC)
  • innych informacji handlowych i marketingowych od Chicagowiak LLC lub innych podmiotow (za wiedza i wyrazna zgoda Chicagowiak LLC)
 12. Przesylanie informacji opisanych w punkcie 12 niniejszego regulaminu moze odbywac sie w formie dolaczonego tekstu lub grafiki do tresci lub zalacznika w wiadomosci e-mail wysylanej przez innego uzytkownika serwisu www.chicagowiak.com, w odpowiedzi na zamieszczone ogloszenie lub w formie wiadomosci e-mail, lub wiadomosci e-mail z zalacznikiem, wysylanej bezposrednio przez Chicagowiak LLC w imieniu wlasnym lub innego podmiotu, lub bezposrednio przez inny podmiot (za wiedza i wyrazna zgoda Chicagowiak LLC)