Inne

 • 15 MAR

  MYDŁO NA WAGĘ ZŁOTA"

  CORONAVIRUS ! Sytuacja robi się coraz bardziej napięta i nie wiemy jak długo to potrwa. Poniżej Mydło Aloesowe czyli antybakteryjne i antywirusowe ale też pięknie pielęgnujące dłonie.

 • 06 FEB

  10 najważniejszych powodów picia dobrego aloesu"

  Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Sztandarowy produkt Forever Living, Miąższ Aloe Vera, jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko możliwe! Jest to pierwszy produkt w swoim rodzaju, któremu przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, co stanowi potwierdzenie, że ta bogata kompozycja składników jest dokładnie taka, jak tego chciała natura. Dowód jest w samym aloesie – kiedy poznasz 10 najważniejszych powodów, dla których powinno się według nas pić Miąższ Aloe Vera, przekonasz się sam, dlaczego aloesowi nadano przydomek “cudowna roślina”. 10. Zdrowie i higiena dentystyczna 9. Przyspieszenie gojenia 8. Pomoc w dobrym trawieniu 7. Wsparcie układu odpornościowego 6. Regulacja wagi i poziomu energii 5. Naprawa kolagenu i elastyny 4. Codzienna porcja składników mineralnych 3. Codzienna porcja witamin 2. Właściwości przeciwzapalne 1. “Cegiełki” budulcowe organizmu

 • 06 FEB

  Niezastapiony aloes w kosmetyce."

  Niezastapiony aloes w kosmetyce .. Miąższ aloesowy to nie tylko przyjaciel jeśli chodzi o profilaktykę i zadbanie o zdrowie. To także wielki nasz przyjaciel jeżeli chcemy zadbać o urodę. Tutaj zarówno pity jak i stosowany na skórę silnie penetruje ją w głąb, niosą ze sobą całą wartość odżywczą. I to co najcenniejsze, niosąc ze sobą wodę. Potrafi uregulować naturalne mechanizmy nawilżania skóry. Skóra nawilżona to po prostu młody wygląd. Oprócz tego, że ją odżywi, to również zabezpieczy ją w doskonały dowóz tlenu. Ponieważ ma identyczne Ph jak Ph skóry, przywróci odpowiednią równowagę kwasowo zasadową na powierzchni skóry. Tak samo jak w jelitach, tutaj skóra jest zaprzyjaźniona z całą ogromną florą bakteryjną. Działa bakteriostatycznie i grzybobójczo wobec intruzów. Świetnie się to sprawdza np.

 • 23 JAN

  ALOE MSM GEL"

  ALOE MSM GEL czyli NATURALNA SIARKA DLA KAZDEGO .. Kilka przykładów wykorzystania tego lekkiego, bezzapachowego, szybko wchłaniającego się żelu MSM: 1. MASECZKI NA ŁOJOTOKOWĄ SKÓRĘ 2. ODŻYWKA REGENERUJĄCO-ŁAGODZĄCA NA PRZETŁUSZCZONE WŁOSY 3. DLA PIĘKNYCH I ZDROWYCH PAZNOKCI 4. PRZYSPIESZENIE PROCESÓW GOJENIA. ŁAGODZENIE SKÓRNYCH REAKCJI ALERGICZNYCH 5. W WALCE Z CELLULITEM 6. PRZECIWDZIAŁANIE STARZENIU SIĘ CIAŁA

 • 09 DEC

  UBEZPIECZENIE ALL KIDS"

  Jak można sprawdzić czy ktoś się kwalifikuje? Jakie dokumenty są wymagane? Głównym elementem kwalifikującym będą zarobki i można to sprawdzić porównując własne dochody do tabelki danego planu, który nas interesuje. Wśród dokumentów musi znaleźć się aplikacja, dane dotyczące zarobków i, w przypadku rodziców, dane dotyczące statusu. Rodzice dziecka, które jest w Stanach legalnie również mogą być poproszeni o dokumenty potwierdzające jego status, czy to będzie kopia zielonej karty czy Akt Urodzenia czy Certyfikat Naturalizacji.

 • 21 NOV

  BEAUTIFUL BLOSSOM"

  Zakres usług oferowanych przez salon “Beautiful Blossom” Pani Anny Jakubas Oferujemy bardzo duży wachlarz usług kosmetycznych. Osobiście specjalizuję się w odbudowie, korekcie i stylizacji brwi. Również oferujemy usługi kosmetyczne. Są to zabiegi: odmładzające, ujędrniające, nawilżające, odżywiające, regenerujące, liftujące, depilacje oraz manicure i pedicure. “Beautiful Blossom” to profesjonalne salon, gdzie można zrobić wszystko pod jednym dachem. Jeżeli szukasz przyjemnego spokojnego pełnego relaksu miejsca i zapraszamy do nas.

 • 13 NOV

  Czy Reverse Mortgage (hipoteka odwrócona) jest odpowiedzia na emeryturure?"

  Posiadając spłacony dom możemy zapewnić dodatkowe źródło dochodu. Reverse mortgage (odwrócona hipoteka) to pożyczka gdzie nie trzeba spłacac kredyt. Właściciel domu, który ma 62 lata lub więcej

 • 05 NOV

  UBEZPIECZENIA DLA RODZIN IMIGRANTOW"

  W tej chwili dostępnych jest wiele indywidualnych i rodzinnych programów ubezpieczeń zdrowotnych. Poniżej znajdują się informacje, które pomogą zapoznać się z różnymi programami ubezpieczeń zdrowotnych dla imigrantów, rodzin o mieszanym statusie imigracyjnym oraz osób przebywających nielegalnie na terenie Stanów Zjednoczonych.  Jakie programy ubezpieczeń są dostępne dla imigrantów?

 • 22 OCT

  MOJA DIETA COD"

  PRZEZ O ZAMKNIETE BO KOLO SIE ZAMKNELO

 • 14 OCT

  WITAMINY"

  Już 2 tabletki Forever Daily™ pokrywają w 100% zalecane dzienne spożycie witamin z grupy – B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, biotynę, niacynę i kwas pantotenowy, oraz na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E a także witaminę C.