Inne

 • 09 DEC

  UBEZPIECZENIE ALL KIDS"

  Jak można sprawdzić czy ktoś się kwalifikuje? Jakie dokumenty są wymagane? Głównym elementem kwalifikującym będą zarobki i można to sprawdzić porównując własne dochody do tabelki danego planu, który nas interesuje. Wśród dokumentów musi znaleźć się aplikacja, dane dotyczące zarobków i, w przypadku rodziców, dane dotyczące statusu. Rodzice dziecka, które jest w Stanach legalnie również mogą być poproszeni o dokumenty potwierdzające jego status, czy to będzie kopia zielonej karty czy Akt Urodzenia czy Certyfikat Naturalizacji.

 • 21 NOV

  BEAUTIFUL BLOSSOM"

  Zakres usług oferowanych przez salon “Beautiful Blossom” Pani Anny Jakubas Oferujemy bardzo duży wachlarz usług kosmetycznych. Osobiście specjalizuję się w odbudowie, korekcie i stylizacji brwi. Również oferujemy usługi kosmetyczne. Są to zabiegi: odmładzające, ujędrniające, nawilżające, odżywiające, regenerujące, liftujące, depilacje oraz manicure i pedicure. “Beautiful Blossom” to profesjonalne salon, gdzie można zrobić wszystko pod jednym dachem. Jeżeli szukasz przyjemnego spokojnego pełnego relaksu miejsca i zapraszamy do nas.

 • 13 NOV

  Czy Reverse Mortgage (hipoteka odwrócona) jest odpowiedzia na emeryturure?"

  Posiadając spłacony dom możemy zapewnić dodatkowe źródło dochodu. Reverse mortgage (odwrócona hipoteka) to pożyczka gdzie nie trzeba spłacac kredyt. Właściciel domu, który ma 62 lata lub więcej

 • 05 NOV

  UBEZPIECZENIA DLA RODZIN IMIGRANTOW"

  W tej chwili dostępnych jest wiele indywidualnych i rodzinnych programów ubezpieczeń zdrowotnych. Poniżej znajdują się informacje, które pomogą zapoznać się z różnymi programami ubezpieczeń zdrowotnych dla imigrantów, rodzin o mieszanym statusie imigracyjnym oraz osób przebywających nielegalnie na terenie Stanów Zjednoczonych.  Jakie programy ubezpieczeń są dostępne dla imigrantów?

 • 22 OCT

  MOJA DIETA COD"

  PRZEZ O ZAMKNIETE BO KOLO SIE ZAMKNELO

 • 14 OCT

  WITAMINY"

  Już 2 tabletki Forever Daily™ pokrywają w 100% zalecane dzienne spożycie witamin z grupy – B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, biotynę, niacynę i kwas pantotenowy, oraz na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E a także witaminę C.

 • 14 OCT

  ZDROWE WLOSY"

  Aloes stymuluje macierz włosowa, jesli tak jeszcze wystepuje na glowie. Macierz włosowa jest to ta część mieszka włosowego, która jest odpowiedzialna za tworzenie nowego włosa.

 • 14 OCT

  BOGACTWO ALOESU"

  Aloes to roślina o charakterystycznych, mięsistych liściach.

 • 05 OCT

  JESIEN Z C9"

  LATO ZA NAMI A WIEC CZAS NA ZMIANY!

 • 04 OCT

  ZAGRAJ W ZIELONE"

  SUPERGREENS